Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RC0R5DB39R0JE
RC0R5DB39R0JE
RC0R5DB39R0JE
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RC0R5DB39R0JE z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RC0R5DB39R0JE
Proizvajalec Ohmite
Opis RES SMD 39 OHM 5% 1/2W J LEAD
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela RC0R5DB39R0JE Proizvajalec Ohmite
Opis RES SMD 39 OHM 5% 1/2W J LEAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 21251 pcs Podatkovni list Surface Mount Power
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±400ppm/°C Paket naprave za dobavitelja SMD J-Lead, Recessed
Velikost / dimenzija 0.625" L x 0.273" W (15.88mm x 6.93mm) Serija RC
Odpornost 39 Ohms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Bulk Paket / primer 6327 J-Lead
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 33 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.231" (5.87mm)
Lastnosti Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 39 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 6327 J-Lead Pulse Withstanding Carbon Composition Sestava Carbon Composition