Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RW2S0CBR020JE
RW2S0CBR020JE
RW2S0CBR020JE
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RW2S0CBR020JE z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RW2S0CBR020JE
Proizvajalec Ohmite
Opis RES 0.02 OHM 5% 2W J LEAD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela RW2S0CBR020JE Proizvajalec Ohmite
Opis RES 0.02 OHM 5% 2W J LEAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 60777 pcs Podatkovni list Surface Mount Power
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±90ppm/°C Paket naprave za dobavitelja SMD J-Lead, Pedestal
Velikost / dimenzija 0.407" L x 0.226" W (10.34mm x 5.74mm) Serija RW
Odpornost 20 mOhms Moč (Watts) 2W
Pakiranje Bulk Paket / primer 4122 J-Lead
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.227" (5.77mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 20 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 4122 J-Lead Current Sense Wirewound Sestava Wirewound