Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RW2S0CBR050J
RW2S0CBR050J
RW2S0CBR050J
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RW2S0CBR050J z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RW2S0CBR050J
Proizvajalec Ohmite
Opis RES 0.05 OHM 5% 2W J LEAD
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 20714 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela RW2S0CBR050J Proizvajalec Ohmite
Opis RES 0.05 OHM 5% 2W J LEAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 20714 pcs Podatkovni list Surface Mount Power
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±90ppm/°C Paket naprave za dobavitelja SMD J-Lead, Pedestal
Velikost / dimenzija 0.407" L x 0.226" W (10.34mm x 5.74mm) Serija RW
Odpornost 50 mOhms Moč (Watts) 2W