Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > AC ventilatorji > OA80AP-11-1WS
OA80AP-11-1WS
OA80AP-11-1WS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OA80AP-11-1WS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OA80AP-11-1WS
Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 80X38MM 115VAC WIRE
Product parameter
številka dela OA80AP-11-1WS Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 80X38MM 115VAC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 38.00mm
Utež - Napetostni razpon 103 ~ 126VAC
Napetost - ocenjena 115VAC Prekinitev 2 Wire Leads
Statični tlak 0.220 in H2O (54.8 Pa) Velikost / dimenzija Square - 80mm L x 80mm H
Serija OA80 RPM 3000 RPM
Moč (Watts) 9.00W Druga imena 1053-1477
OA80AP-11-1WSX
OA80AP111WS
delovna temperatura 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C) Hrup 36.0 dB
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - okvir Aluminum
Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 30000 Hrs @ 40°C Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.120A