Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > AC ventilatorji > OA80AP-22-1WB
OA80AP-22-1WB
OA80AP-22-1WB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OA80AP-22-1WB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OA80AP-22-1WB
Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 80X38MM 230VAC WIRE
Product parameter
številka dela OA80AP-22-1WB Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 80X38MM 230VAC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 38.00mm
Utež - Napetostni razpon 160 ~ 260VAC
Napetost - ocenjena 230VAC Prekinitev 2 Wire Leads
Statični tlak 0.220 in H2O (54.8 Pa) Velikost / dimenzija Square - 80mm L x 80mm H
Serija OA80 RPM 3000 RPM
Moč (Watts) 12.00W Druga imena 1053-1086
OA80AP-22-1WBX
OA80AP221WB
delovna temperatura -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Hrup 36.0 dB
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - okvir Aluminum
Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.060A