Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > AC ventilatorji > OA92AP-11-2WB
OA92AP-11-2WB
OA92AP-11-2WB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OA92AP-11-2WB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OA92AP-11-2WB
Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 92X26MM 115VAC WIRE
(v ameriških dolarjih)
40 pcs
Product parameter
številka dela OA92AP-11-2WB Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 92X26MM 115VAC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 26.00mm
Utež - Napetostni razpon 80 ~ 130VAC
Napetost - ocenjena 115VAC Prekinitev 2 Wire Leads
Statični tlak 0.140 in H2O (34.9 Pa) Velikost / dimenzija Square - 92mm L x 92mm H
Serija OA92 RPM 2300 RPM
Moč (Watts) 10.00W Druga imena OA92AP-11-2WBX
delovna temperatura -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Hrup 22.0 dB
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - okvir Aluminum
Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena -
Vrsta ležaja Ball Odobritve cURus, TUV
Zračni tok 27.0 CFM (0.756m³/min)
Podobni izdelki
OA900 Image
  • del #:OA900
  • Proizvajalci:Orion Fans
  • Opis:9 FAN TRAY 115V 990CFM