Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > AC ventilatorji > OA92AP-11-3WB
OA92AP-11-3WB
OA92AP-11-3WB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OA92AP-11-3WB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OA92AP-11-3WB
Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 92X26MM 115VAC WIRE
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela OA92AP-11-3WB Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 92X26MM 115VAC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 26.00mm
Utež - Napetostni razpon 80 ~ 130VAC
Napetost - ocenjena 115VAC Prekinitev 2 Wire Leads
Statični tlak 0.090 in H2O (22.4 Pa) Velikost / dimenzija Square - 92mm L x 92mm H
Serija OA92 RPM 1900 RPM
Moč (Watts) 6.00W Druga imena 1053-1106
OA92AP-11-3WBX
OA92AP113WB
delovna temperatura -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Hrup 19.0 dB
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - okvir Aluminum
Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant