Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > OD127-48HHB02A
OD127-48HHB02A
OD127-48HHB02A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OD127-48HHB02A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OD127-48HHB02A
Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 127X38.5MM 48VDC WIRE
Product parameter
številka dela OD127-48HHB02A Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 127X38.5MM 48VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 38.50mm
Utež - Napetostni razpon 22 ~ 55VDC
Napetost - ocenjena 48VDC Prekinitev 3 Wire Leads
Statični tlak 0.550 in H2O (137.0 Pa) Velikost / dimenzija Square - 127mm L x 127mm H