Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > OD127-48LB10A
OD127-48LB10A
OD127-48LB10A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OD127-48LB10A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OD127-48LB10A
Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 127X38.5MM 48VDC WIRE
Product parameter
številka dela OD127-48LB10A Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 127X38.5MM 48VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 38.50mm
Utež - Napetostni razpon 22 ~ 55VDC
Napetost - ocenjena 48VDC Prekinitev 4 Wire Leads
Statični tlak 0.230 in H2O (57.3 Pa) Velikost / dimenzija Square - 127mm L x 127mm H
Serija OD127 RPM 2500 RPM
Druga imena OD127-48LB10AX
OD12748LB10A
delovna temperatura -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Hrup 30.0 dB Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti PWM Control, Speed Sensor (Tach) Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.170A Vrsta ležaja Ball