Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > OD6025-24HHSS
OD6025-24HHSS
OD6025-24HHSS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OD6025-24HHSS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OD6025-24HHSS
Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
(v ameriških dolarjih)
520 pcs
Product parameter
številka dela OD6025-24HHSS Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 25.00mm
Utež - Napetostni razpon -
Napetost - ocenjena 24VDC Prekinitev 2 Wire Leads
Statični tlak - Velikost / dimenzija Square - 60mm L x 60mm H