Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > OD6025-24HSS
OD6025-24HSS
OD6025-24HSS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OD6025-24HSS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OD6025-24HSS
Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela OD6025-24HSS Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 25.00mm
Utež - Napetostni razpon -
Napetost - ocenjena 24VDC Prekinitev 2 Wire Leads
Statični tlak 0.200 in H2O (49.8 Pa) Velikost / dimenzija Square - 60mm L x 60mm H
Serija OD6025 RPM 4600 RPM
Moč (Watts) 3.60W Druga imena 1053-1244
OD6025-24HSSX
OD602524HSS
delovna temperatura 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Hrup 35.0 dB
Lifetime @ Temp. 40000 Hrs @ 40°C Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.150A