Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > OD9220-24MS02A
OD9220-24MS02A
OD9220-24MS02A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OD9220-24MS02A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OD9220-24MS02A
Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 92X20MM 24VDC WIRE
Product parameter
številka dela OD9220-24MS02A Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 92X20MM 24VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 20.00mm
Utež - Napetostni razpon 12 ~ 28VDC
Napetost - ocenjena 24VDC Prekinitev 3 Wire Leads
Statični tlak 0.110 in H2O (27.4 Pa) Velikost / dimenzija Square - 92mm L x 92mm H