Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > OD9225-12HB
OD9225-12HB
OD9225-12HB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OD9225-12HB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OD9225-12HB
Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela OD9225-12HB Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 25.00mm
Utež - Napetostni razpon 7 ~ 17VDC
Napetost - ocenjena 12VDC Prekinitev 2 Wire Leads
Statični tlak 0.130 in H2O (32.4 Pa) Velikost / dimenzija Square - 92.5mm L x 92.5mm H
Serija OD9225 RPM 2900 RPM
Druga imena 1053-1276
OD9225-12HBX
OD922512HB
delovna temperatura -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Hrup 35.0 dB Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti - Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.250A Vrsta ležaja Ball