Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > ODB600PT-12MB
ODB600PT-12MB
ODB600PT-12MB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ODB600PT-12MB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ODB600PT-12MB
Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN BLOWER 120.5X32MM 12VDC WIRE
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela ODB600PT-12MB Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN BLOWER 120.5X32MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 32.00mm
Utež - Napetostni razpon 8 ~ 14VDC
Napetost - ocenjena 12VDC Prekinitev 2 Wire Leads
Statični tlak 0.470 in H2O (117.1 Pa) Velikost / dimenzija Square/Rounded - 120.5mm L x 120.5mm H
Serija ODB600PT RPM 2500 RPM
Druga imena 1053-1293
ODB600PT-12MBX
ODB600PT12MB
delovna temperatura -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Hrup 42.0 dB Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Lifetime @ Temp. -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti - Tip ventilatorja Blower
Trenutna ocena 0.470A Vrsta ležaja Ball