Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > ODB9733-12HB
ODB9733-12HB
ODB9733-12HB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ODB9733-12HB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ODB9733-12HB
Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN BLOWER 97X33MM 12VDC
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela ODB9733-12HB Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN BLOWER 97X33MM 12VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6817 pcs Podatkovni list ODB9733 Series Datasheet
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 33.00mm
Utež - Napetostni razpon 10.8 ~ 13.2VDC
Napetost - ocenjena 12VDC Prekinitev 2 Wire Leads
Statični tlak 1.100 in H2O (274.0 Pa) Velikost / dimenzija Square/Rounded - 96mm L x 96mm H
Serija ODB9733 RPM 4000 RPM
Moč (Watts) 9.40W Druga imena 1053-1700
ODB9733-12HBX
delovna temperatura 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Hrup 56.0 dB
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT)
Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti - Tip ventilatorja Blower
Trenutna ocena 0.780A Vrsta ležaja Ball