DZ2433000L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DZ2433000L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | DZ2433000L |
|---|---|
| Proizvajalec | Panasonic |
| Opis | DIODE ZENER 33V 2W TMINIP2 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 3000 pcs | 6000 pcs | 15000 pcs | ||
Product parameter
| številka dela | DZ2433000L | Proizvajalec | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Opis | DIODE ZENER 33V 2W TMINIP2 | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 278038 pcs | Podatkovni list | DZ243300L |
| Kategorija | Diskretnih polprevodniških proizvodov | Napetost - Zener (Nom) (Vz) | 33V |
| Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če | 1.2V @ 200mA | Toleranca | ±5% |
| Paket naprave za dobavitelja | TMiniP2-F2-B | Serija | - |
| Moč - maks | 2W | Pakiranje | Tape & Reel (TR) |
| Paket / primer | SOD-128 | Druga imena | DZ2433000LTR |
| delovna temperatura | - | Tip montaže | Surface Mount |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Impedanca (Max) (Zzt) | 30 Ohms |
| natančen opis | Zener Diode 33V 2W ±5% Surface Mount TMiniP2-F2-B | Trenutna - povratna puščanja @ Vr | 10µA @ 26.4V |