Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > Diode - Zener - Eno > DZ2447000L
DZ2447000L
DZ2447000L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DZ2447000L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DZ2447000L
Proizvajalec Panasonic
Opis DIODE ZENER 47V 2W TMINIP2
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs
Product parameter
številka dela DZ2447000L Proizvajalec Panasonic
Opis DIODE ZENER 47V 2W TMINIP2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 309606 pcs Podatkovni list DZ2447000L
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - Zener (Nom) (Vz) 47V
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.2V @ 200mA Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja TMiniP2-F2-B Serija -
Moč - maks 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOD-128 Druga imena DZ2447000L-ND
DZ2447000LTR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca (Max) (Zzt) 65 Ohms
natančen opis Zener Diode 47V 2W ±5% Surface Mount TMiniP2-F2-B Trenutna - povratna puščanja @ Vr 10µA @ 37.6V