Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ECE-P2HP821HA
ECE-P2HP821HA
ECE-P2HP821HA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECE-P2HP821HA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECE-P2HP821HA
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 820UF 20% 500V SNAP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ECE-P2HP821HA Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 820UF 20% 500V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4071 pcs Podatkovni list T-UP Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.969" Dia (50.00mm) Serija T-UP
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 4.47A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 6.258A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Druga imena ECEP2HP821HA
P13315
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.984" (25.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 2.480" (63.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 222 mOhm @ 120Hz natančen opis 820µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 222 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 820µF Aplikacije General Purpose