Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ECE-P2WA681HA
ECE-P2WA681HA
ECE-P2WA681HA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECE-P2WA681HA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECE-P2WA681HA
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela ECE-P2WA681HA Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5613 pcs Podatkovni list T-HA Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 450V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.969" Dia (50.00mm) Serija T-HA
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.42A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.06A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Druga imena ECEP2WA681HA
P13226
delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.984" (25.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.969" (50.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 244 mOhm natančen opis 680µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 244 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 680µF Aplikacije General Purpose