Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ECE-T2GP681EA
ECE-T2GP681EA
ECE-T2GP681EA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECE-T2GP681EA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECE-T2GP681EA
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ECE-T2GP681EA Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5515 pcs Podatkovni list T-UP Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 400V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm) Serija T-UP
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Druga imena ECET2GP681EA
P10061
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 2.362" (60.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 366 mOhm natančen opis 680µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 366 mOhm 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 680µF Aplikacije General Purpose