Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ECE-T2GP821FA
ECE-T2GP821FA
ECE-T2GP821FA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECE-T2GP821FA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECE-T2GP821FA
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP
Product parameter
številka dela ECE-T2GP821FA Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4134 pcs Podatkovni list T-UP Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 400V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.575" Dia (40.00mm) Serija T-UP
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.38A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.732A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Druga imena ECET2GP821FA
P10063
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.969" (50.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 222 mOhm @ 120Hz natančen opis 820µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 222 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 820µF Aplikacije General Purpose