Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECH-A18205JX
ECH-A18205JX
ECH-A18205JX
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECH-A18205JX z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECH-A18205JX
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 2UF 5% 180VAC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ECH-A18205JX Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 2UF 5% 180VAC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4766 pcs Podatkovni list ECHAX Type
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 180V Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 1.043" L x 0.453" W (26.50mm x 11.50mm)
Serija ECHAX Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ECHA18205JX
P10938
delovna temperatura -25°C ~ 70°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.906" (23.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene, Metallized natančen opis 2µF Film Capacitor 180V Polyester, Polyethylene, Metallized Radial
Zmogljivost 2µF Aplikacije Motor Run