Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECH-A18405JX
ECH-A18405JX
ECH-A18405JX
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECH-A18405JX z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECH-A18405JX
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 4UF 5% 180VAC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ECH-A18405JX Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 4UF 5% 180VAC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4292 pcs Podatkovni list ECHAX Type
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 180V Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 1.240" L x 0.571" W (31.50mm x 14.50mm)
Serija ECHAX Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ECHA18405JX
P10940
delovna temperatura -25°C ~ 70°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 1.083" (27.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.024" (26.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene, Metallized natančen opis 4µF Film Capacitor 180V Polyester, Polyethylene, Metallized Radial
Zmogljivost 4µF Aplikacije Motor Run