Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECH-U01332GX5
ECH-U01332GX5
ECH-U01332GX5
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECH-U01332GX5 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECH-U01332GX5
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 3300PF 2% 10VDC 0603
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ECH-U01332GX5 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 3300PF 2% 10VDC 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5663 pcs Podatkovni list ECH-U(X)
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 10V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±2%
Prekinitev Solder Pads Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)