Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECH-U01682GX5
ECH-U01682GX5
ECH-U01682GX5
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECH-U01682GX5 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECH-U01682GX5
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 6800PF 2% 10VDC 0805
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela ECH-U01682GX5 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 6800PF 2% 10VDC 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 410472 pcs Podatkovni list ECH-U(X)
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 10V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±2%
Prekinitev Solder Pads Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)