Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ECO-S1HA562BA
ECO-S1HA562BA
ECO-S1HA562BA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECO-S1HA562BA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECO-S1HA562BA
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 5600UF 20% 50V SNAP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ECO-S1HA562BA Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 5600UF 20% 50V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4625 pcs Podatkovni list TS-HA, HB Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm) Serija TS-HA
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.8A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.22A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena ECOS1HA562BA
P6684
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 50 mOhm @ 120Hz natančen opis 5600µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 50 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 5600µF Aplikacije General Purpose