Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ECO-S1HP152BA
ECO-S1HP152BA
ECO-S1HP152BA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECO-S1HP152BA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECO-S1HP152BA
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 50V SNAP
Product parameter
številka dela ECO-S1HP152BA Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 50V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4644 pcs Podatkovni list TS-UP Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm) Serija TS-UP
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.24A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.426A @ 100kHz