Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ECO-S1HP153DA
ECO-S1HP153DA
ECO-S1HP153DA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECO-S1HP153DA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECO-S1HP153DA
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 15000UF 20% 50V SNAP
Product parameter
številka dela ECO-S1HP153DA Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 15000UF 20% 50V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4615 pcs Podatkovni list TS-UP Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm) Serija TS-UP
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 6.44A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 7.406A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena ECOS1HP153DA
P6943
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.969" (50.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 28 mOhm @ 120Hz natančen opis 15000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 28 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 15000µF Aplikacije General Purpose