Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECP-U1C104MA5
ECP-U1C104MA5
ECP-U1C104MA5
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECP-U1C104MA5 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECP-U1C104MA5
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.1UF 20% 16VDC 0805
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela ECP-U1C104MA5 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.1UF 20% 16VDC 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 327723 pcs Podatkovni list ECP-U1C104MA5 View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 16V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±20%
Prekinitev Solder Pads Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)