Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECP-U1C105MA5
ECP-U1C105MA5
ECP-U1C105MA5
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECP-U1C105MA5 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECP-U1C105MA5
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 1UF 20% 16VDC 1210
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela ECP-U1C105MA5 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 1UF 20% 16VDC 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 215401 pcs Podatkovni list ECP-U1C105MA5 View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 16V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±20%
Prekinitev Solder Pads Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)