Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECQ-B1103JF
ECQ-B1103JF
ECQ-B1103JF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECQ-B1103JF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECQ-B1103JF
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 10000PF 5% 100VDC RAD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ECQ-B1103JF Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 10000PF 5% 100VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4376 pcs Podatkovni list ECQB(F) Type
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 100V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.126" W (7.20mm x 3.20mm)
Serija ECQ-B(F) Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ECQB1103JF
P4797
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester natančen opis 10000pF Film Capacitor 100V Polyester Radial
Zmogljivost 10000pF Aplikacije General Purpose