Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECQ-B1221JF
ECQ-B1221JF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECQ-B1221JF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECQ-B1221JF
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 220PF 5% 100VDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ECQ-B1221JF Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 220PF 5% 100VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5283 pcs Podatkovni list ECQB(F) Type
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 100V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.118" W (7.20mm x 3.00mm)
Serija ECQ-B(F) Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ECQB1221JF
P4777
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.276" (7.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester natančen opis 220pF Film Capacitor 100V Polyester Radial
Zmogljivost 220pF Aplikacije General Purpose