Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECQ-B1274JF
ECQ-B1274JF
ECQ-B1274JF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECQ-B1274JF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECQ-B1274JF
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.27UF 5% 100VDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ECQ-B1274JF Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.27UF 5% 100VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4767 pcs Podatkovni list ECQB(F) Type
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 100V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.335" W (13.00mm x 8.50mm)
Serija ECQ-B(F) Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ECQB1274JF
P4661
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.717" (18.20mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester natančen opis 0.27µF Film Capacitor 100V Polyester Radial
Zmogljivost 0.27µF Aplikacije General Purpose