Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECQ-E1334KZ
ECQ-E1334KZ
ECQ-E1334KZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECQ-E1334KZ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECQ-E1334KZ
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.33UF 10% 100VDC RAD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ECQ-E1334KZ Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.33UF 10% 100VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5638 pcs Podatkovni list ECQ-E(K) Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 100V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.669" L x 0.177" W (17.00mm x 4.50mm)