Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECQ-E1335RJF
ECQ-E1335RJF
ECQ-E1335RJF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECQ-E1335RJF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECQ-E1335RJF
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 3.3UF 5% 100VDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
400 pcs
Product parameter
številka dela ECQ-E1335RJF Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 3.3UF 5% 100VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 66376 pcs Podatkovni list ECQ-E1335RJF View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 100V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.728" L x 0.335" W (18.50mm x 8.50mm)
Serija ECQ-E(F) Ocene -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial
Druga imena ECQE1335RJF delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.846" (21.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Metallized
natančen opis 3.3µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial Zmogljivost 3.3µF