Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECQ-E1393JF
ECQ-E1393JF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECQ-E1393JF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECQ-E1393JF
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.039UF 5% 100VDC RAD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ECQ-E1393JF Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.039UF 5% 100VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5281 pcs Podatkovni list
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 100V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Serija ECQ-E(F)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECQE1393JF
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Metallized
natančen opis 0.039µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial Zmogljivost 0.039µF