Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECQ-E1473JF
ECQ-E1473JF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECQ-E1473JF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECQ-E1473JF
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.047UF 5% 100VDC RAD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ECQ-E1473JF Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.047UF 5% 100VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4223 pcs Podatkovni list
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 100V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.307" L x 0.177" W (7.80mm x 4.50mm)
Serija ECQ-E(F) Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ECQE1473JF
P14639
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.335" (8.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.047µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.047µF Aplikacije General Purpose