Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECQ-E1474KF3
ECQ-E1474KF3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECQ-E1474KF3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECQ-E1474KF3
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.47UF 10% 100VDC RAD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ECQ-E1474KF3 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.47UF 10% 100VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5290 pcs Podatkovni list ECQ-E(K) Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 100V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Serija ECQ-E(F)
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial Druga imena ECQE1474KF3
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Metallized
natančen opis 0.47µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial Zmogljivost 0.47µF