Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECQ-P4104JU
ECQ-P4104JU
ECQ-P4104JU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECQ-P4104JU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECQ-P4104JU
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.1UF 5% 400VDC RADIAL
Product parameter
številka dela ECQ-P4104JU Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.1UF 5% 400VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5452 pcs Podatkovni list ECQP(U) Type
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.965" L x 0.354" W (24.50mm x 9.00mm)
Serija ECQ-P(U) Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ECQP4104JU
P3488
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.787" (20.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.709" (18.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP) natančen opis 0.1µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP) Radial
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT