Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECQ-P4184JU
ECQ-P4184JU
ECQ-P4184JU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECQ-P4184JU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECQ-P4184JU
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.18UF 5% 400VDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela ECQ-P4184JU Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.18UF 5% 400VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 141624 pcs Podatkovni list ECQP(U) Type
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 1.161" L x 0.413" W (29.50mm x 10.50mm)
Serija ECQ-P(U) Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ECQP4184JU
P3491
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.984" (25.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.787" (20.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP) natančen opis 0.18µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP) Radial
Zmogljivost 0.18µF Aplikacije High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT