Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECQ-UAAF334K
ECQ-UAAF334K
ECQ-UAAF334K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECQ-UAAF334K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECQ-UAAF334K
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.33UF 10% 275VAC RAD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela ECQ-UAAF334K Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.33UF 10% 275VAC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 275V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.689" L x 0.354" W (17.50mm x 9.00mm)
Serija ECQ-UA Ocene X2
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ECQUAAF334K
P14789
delovna temperatura -40°C ~ 110°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.33µF Film Capacitor 275V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.33µF