Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECQ-UAAF474K
ECQ-UAAF474K
ECQ-UAAF474K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECQ-UAAF474K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECQ-UAAF474K
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.47UF 10% 275VAC RAD
Product parameter
številka dela ECQ-UAAF474K Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.47UF 10% 275VAC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 275V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 1.024" L x 0.335" W (26.00mm x 8.50mm)
Serija ECQ-UA Ocene X2
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ECQUAAF474K
P14790
delovna temperatura -40°C ~ 110°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.610" (15.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.47µF Film Capacitor 275V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.47µF