ECQ-UAAF475MA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECQ-UAAF475MA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | ECQ-UAAF475MA |
|---|---|
| Proizvajalec | Panasonic |
| Opis | METALLIZED POLYPROPYLENE FILM CA |
Product parameter
| številka dela | ECQ-UAAF475MA | Proizvajalec | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Opis | METALLIZED POLYPROPYLENE FILM CA | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Kategorija | kondenzatorji | Voltage Rating - DC | - |
| Voltage Rating - AC | 275V | Toleranca | ±20% |
| Prekinitev | PC Pins | Velikost / dimenzija | 1.220" L x 0.906" W (31.00mm x 23.00mm) |
| Serija | ECQ-UA | Ocene | X2 |
| Pakiranje | Bulk | Paket / primer | Radial |
| Druga imena | ECQUAAF475MA P123496 |
delovna temperatura | -40°C ~ 110°C |
| Tip montaže | Through Hole | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | Not Applicable |
| Proizvajalec Standardni čas vodenja | 18 Weeks | Razdalja med vodikom | 1.083" (27.50mm) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Višina - sedež (maks.) | 1.319" (33.50mm) |
| Lastnosti | - | Dielektrični material | Polypropylene (PP), Metallized |
| natančen opis | 4.7µF Film Capacitor 275V Polypropylene (PP), Metallized Radial | Zmogljivost | 4.7µF |