Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECW-F6114HL
ECW-F6114HL
ECW-F6114HL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECW-F6114HL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECW-F6114HL
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.11UF 3% 630VDC RADIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 79327 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela ECW-F6114HL Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.11UF 3% 630VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 79327 pcs Podatkovni list ECW-F6114HL View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±3%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.315" W (18.00mm x 8.00mm)
Serija ECW-F(L) Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ECWF6114HL
P12159
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.547" (13.90mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.11µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.11µF