Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECW-F6115HLB
ECW-F6115HLB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECW-F6115HLB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECW-F6115HLB
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 1.1UF 3% 630VDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
200 pcs
Product parameter
številka dela ECW-F6115HLB Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 1.1UF 3% 630VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 53932 pcs Podatkovni list ECW-F6115HLB View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±3%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 1.102" L x 0.642" W (28.00mm x 16.30mm)
Serija ECW-F(L) Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ECWF6115HLB delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Razdalja med vodikom 0.689" (17.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.102" (28.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 1.1µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 1.1µF