Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECW-H20912RHV
ECW-H20912RHV
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECW-H20912RHV z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECW-H20912RHV
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 9100PF 3% 2KVDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
300 pcs
Product parameter
številka dela ECW-H20912RHV Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 9100PF 3% 2KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 85349 pcs Podatkovni list ECWH Series (Suffix V)
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 2000V (2kV)
Voltage Rating - AC - Toleranca ±3%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.906" L x 0.394" W (23.00mm x 10.00mm)
Serija ECW-H(V) Ocene -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial
Druga imena ECWH20912RHV delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.945" (24.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 9100pF Film Capacitor 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 9100pF