Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECW-H6114HCC
ECW-H6114HCC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECW-H6114HCC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECW-H6114HCC
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.11UF 3% 630VDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela ECW-H6114HCC Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.11UF 3% 630VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±3%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.815" L x 0.354" W (20.70mm x 9.00mm)