Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECW-H8152JL
ECW-H8152JL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECW-H8152JL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECW-H8152JL
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 1500PF 5% 800VDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ECW-H8152JL Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 1500PF 5% 800VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5390 pcs Podatkovni list
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 800V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.217" W (18.00mm x 5.50mm)
Serija ECW-H(L) Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ECWH8152JL
P12473
delovna temperatura -40°C ~ 110°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.551" (14.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 1500pF Film Capacitor 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 1500pF Aplikacije High Frequency, Switching