Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECW-H8183HA
ECW-H8183HA
ECW-H8183HA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECW-H8183HA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECW-H8183HA
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.018UF 3% 800VDC RAD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela ECW-H8183HA Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.018UF 3% 800VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 239501 pcs Podatkovni list
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 800V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±3%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.618" L x 0.260" W (15.70mm x 6.60mm)
Serija ECW-H(A) Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ECWH8183HA
P14258
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Razdalja med vodikom 0.492" (12.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.018µF Film Capacitor 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.018µF