Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECW-U1223KC9
ECW-U1223KC9
ECW-U1223KC9
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECW-U1223KC9 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECW-U1223KC9
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.022UF 10% 100VDC 1913
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela ECW-U1223KC9 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.022UF 10% 100VDC 1913 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 161762 pcs Podatkovni list ECW-U1223KC9 View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 100V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±10%
Prekinitev Solder Pads Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm)